EAB A/S – Stiftsvej 13 – DK-7100 Vejle
Tlf.: +45 7589 0555 
CVR Nr. / VAT no.: 10268109

Du er altid velkommen hos EAB!
På denne side finder du informationer om vort personale, som er klar til at hjælpe dig.
Er du usikker på hvem du skal kontakte, er du altid velkommen til at ringe til vor omstilling 7589 0555.

Salgskonsulenter

Jes Hedelund Boelt
Jes Hedelund BoeltSalgskonsulent
Jylland / Fyn
M: +45 4060 8711
E: jes.boelt@eab.dk
Bjarne Boelt
Bjarne BoeltSalgskonsulent
Jylland
M: +45 4060 0592
E: bjarne.boelt@eab.dk
Niels Jørgen Hahn
Niels Jørgen HahnSalgskonsulent
Sjælland / Fyn
M: +45 4060 0593
E: niels-jorgen.hahn@eab.dk
Mads Fonager-Hahn
Mads Fonager-HahnSalgskonsulent
Sjælland
M: +45 2395 5888
E: mads.hahn@eab.dk

Ledelse og administration

Mikael Pernefors
Mikael PerneforsDirektør
M: +46 70-553 04 40
E: mikael.pernefors@eab.dk
Jan Lorenzen
Jan LorenzenTeknisk konsulent
M: +45 2018 2185
E: jan.lorenzen@eab.dk
Rikke Martesen
Rikke MartesenKontorassistent
D: +45 7589 0555
E: rikke.martesen@eab.dk